OPAKOWANIA NA PŁYTY

Posiadamy w ofercie szeroki wybór opakowań na płyty CD, DVD, Blu-Ray oraz płyty mini CD i mini DVD. Przygotowane projekty graficzne na płyty, opakowania i poligrafię powinny uwzględniać specyfikacje i szablony oraz nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich.

Ceny poszczególnych opakowań uzależnione są w dużej mierze od wielkości zamawianego nakładu. Cennik Koperty papierowe i foliowe na płyty można zamawiać od 1 sztuki, podobnie jak pudełka SD slim, CD box, DVD slim i DVD box.

Natomiast koperty kartonowe z nadrukiem na płyty CD i DVD oraz mini CD i mini DVD (średnica 8 cm), DigiPacki 1-łamowe i 2-łamowe, Ekopacki na 1 lub 2 płyty, DigiPacki formatu DVD dostępne są w ilościach od 10 szt.

Nietypowe opakowania na płyty przygotowane według indywidualnych wymagań Balmedia realizuje w oparciu o wcześniej przygotowaną wycenę z uwzględnieniem specyfikacji.

szablony nadruku na płyty CD i DVD
cennik nadruku na płyty CD i DVD
realizacja nadruku na płyty CD i DVD
opakowania na płyty CD i DVD
tłoczenie płyt CD
nadruk na płytach cd dvd

1. Nadruki na płytach CD i DVD realizujemy techniką cyfrową, offsetową i sitodrukową w zależności od wielkości zamówienia i oczekiwań Klienta. Przy większych zamówieniach zapytaj o dodatkowy GRATIS!

2. Realizujemy zamówienia nadruku na płytach i wkładki już od 1 szt na poczekaniu.

3. Wykonujemy nietypowe opakowania do płyt CD/DVD.

4. Realizujemy inne zlecenia w zakresie projektów graficznych i druku.